شرکت روماک پلیمر خاورمیانه

سالها با بکارگیری نیروهای مهندسی کارآمد، فنی و آموزش دیده خود در زمینه تولید محصولات دکوراتیو از جنس PVC فعالیت داشته است؛
یکی از محصولات نوار لبه PVC می¬باشد که این محصول را با برند تجاری Kimak به بازار عرضه می¬دارد. از قابلیت¬های این محصول دوام و طول عمر زیاد آن در اثاثیه خانه و مبلمان اداری می¬باشد که می¬توان به تنوع آن اشاره کرد که در 2 طرح تک رنگ (solid) و طرح چوب (wood grain) تولید می¬گردد.
ـ نوار لبه تک رنگ (Soid): در طیف¬های وسیعی از رنگ¬ها قابلیت تولید دارد که به روز بودن و انعطاف پذیری، پایه و اساس این محصول است.
نوار لبه طرح چوب(wood grain): با توجه به نوع بافت برجسته شده سطح نوار لبه و رنگ آن با اکثر زمینه چوب¬ها و MDF انواع برندهای موجود مطابقت دارد که این ویژگی خاص می¬تواند طراحان و مشتریان این حرفه را در انتخاب سلیقه خود و اجرای آن یاری نماید.
از آنجا که ما به دنبال تولید محصول با کیفیت و قابل قبولی هستیم، اقدامات و تلاش¬های بسیاری را بدین منظور انجام داده¬ایم که بخشی از آنها را در ذیل می¬آوریم.

1- تأمین موارد اولیه مرغوب ایرانی و خارجی: ما این بستر را فراهم نموده¬¬ایم تا با حضور نیروهای کارآمد و آموزش دیده در نمایشگاه¬های بین¬المللی کشورهایی همچون کره جنوبی ـ چین ـ ترکیه و ... منابع مهم و با کیفیت مواد اولیه این کشورها و کشورهای شرکت کننده در نمایشگاه¬های مذکور را شناسایی و رصد نماییم و با آنها وارد مذاکره و تجارت شویم و در کنار بخشی از تأمین کنندگان وطنی از مواد اولیه با کیفیت خارجی نیز در امر تولید بهره ¬ببریم. بعنوان مثال استفاده از پرایمر با خاصیت چسبندگی خیلی بالا و قوی در نوار لبه کیماک که چسبیدن به هر چسب گرانولی (Hot Melt) در شرایط آب و هوایی مختلف را دارا می¬باشد.
2- استفاده از نیروهای کارآمد با دانش فنی و ماشین آلات به روز دنیا: با توجه به تهیه خطوط تولیدی از شرکت¬های معتبر خارجی، ما برآن شدیم تا با مقیم کردن تعدادی از نیروهای فنی خود در کارخانجات تولید همین محصول در آن کشورها، آموزش زیربنایی و علمی عملیاتی تولید این محصول و محصولات مشابه انجام گیرد و همچنین با بهره¬گیری دائمی از دانش این افراد و نیز آموزش عملیاتی پرسنل استخدام شده در بازه زمانی 6 ماهه توسط کارشناسان زبده شرکت¬های سازنده دستگاه در زمان راه¬اندازی خطوط تولید، سعی بر آن شد تا آخرین دانش فنی بروز در زمینه تولید، نگهداری، تحقیق و توسعه به پرسنلمان منتقل گردد.
3- استفاده از روش تولید متفاوت: علاوه بر مطالب گفته شده بالا، مجموعه تولیدی ما به منظور ارتقاء سطح کیفیت نوار لبه PVC و تداوم و ثبات رنگ در تمام دوره¬های تولید و همچنین نزدیک¬ترین طیف رنگی بافت نوار لبه PVC با سطح MDF مذبور، از روش¬های معمول تولید در ایران استفاده نمی نماید بعنوان مثال:
3-1- واحد آمیزه¬سازی (compounding) و گرانولسازی: به منظور عدم استفاده از مستربیج¬های رنگی موجود در بازار که خود دلیل اصلی تغیرات رنگی در هر بار تولید است ،کلیه فرآینده¬های مربوطه به فرمول نویسی و ایجاد خواص مختلف و گرانول¬ سازی رنگ¬های مورد نیاز را در واحد مذکور انجام می¬دهیم تا همیشه با آزمایشات استاندارد از ثبات کیفیت و رنگ محصول اطمینان حاصل نماییم.
واحد چاپ (پرینتر): این واحد از تکنولوژی بسیار دقیق و به روز برخوردار می¬باشد که فرصت مناسبی را برای ما فراهم کرده چرا که کلیه رنگ سازی(color matching) توسط افراد زبده و آموزش دیده (توضیح داده شده در بند 2) و با استفاده از رنگ¬های اصلی و با کیفیت انجام می¬گیرد. ما قادر به تولید بر حسب نیاز مشتری بوده و می¬توانیم محصولاتی با بافت و زمینه¬های برجسته شده با نقش و نگارهای گوناگون را بر روی سطح نوار لبه با کیفیت بسیار بالا چاپ و به بازار عرضه نماییم و با این مشخصه¬های عالی قادر هستیم هرگونه طرح و الگوی خاص که به تازگی در بازار مد شده باشد را در فرآیند خود پیاده سازی بنماییم.
4- کنترل کیفیت (QC) پیوسته با استانداردهای بالا و سخت¬گیرانه: در حین تولید و پس از تولید محصول نهایی، کلیه محصولات در فرآیندی تضمین شده با دقت عمل بالا و بر اساس استانداردهای مشخص و سخت¬گیرانه بررسی شده و در صورت عدم تطابق با هر یک از استانداردها، در دسته ضایعات قرار می¬گیرد و این امر شرایط را به گونه¬ای رقم زده است که این محصول را از محصولات رقبای وطنی متمایز کرده و حتی توان رقابت با محصولات خارجی را ایجاد نموده است.
5- بسته بندی: ما این تعهد را به مشتریان خود می¬دهیم که تمام کالاهای آنها را در شرایط مناسب و به شکل مطلوب در بسته بندی¬های محکم و با کیفیت بالا و بدون فرسودگی، در زمان مشخص به آنها تحویل دهیم. در ضمن نوع طراحی کارتن¬های بسته بندی ما به شکلی می¬باشند که به راحتی قابل تشخیص و حمل باشد.
6- ایجاد واحد تحقیق و توسعه و آزمایشگاه تخصصی: به منظور بررسی خواص محصولات و فرمول-های ارائه شده بر اساس نیازهای مشتری و همچنین اجرای تحقیقات در امر ارتقای هر چه بیشتر محصولات از این واحد کمک گرفته می¬شود.
7- اسقرار نظام مدیریت کیفیت (ISO 9001): تمام نکات فوق را مطرح نمودیم که به این نکته مهم و افتخار آمیز که در واقع جای بالندگی دارد که همانا استقرار واقعی نظام مدیریت کیفیت و دریافت نشان گواهی نامه مدیریت ISO 9001 است، اشاره نماییم که این امر ما را ملزم به داشتن، حفظ و به کارگیری استانداردها و روش¬های اجرایی مورد تأیید بین¬المللی در کلیه جنبه¬های مختلف می¬نماید.

مراحل ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش را می توانید در این قسمت مشاهده کنید
بازديد از سايت

بازديد ازمحصولات سايت که در 24 ساعته شبانه روز امکان پذير است

اقدام به خريد

در مرحله دوم اقدام به خريد محصولات مي کنيد که سريعا به درگاه پرداخت متصل شده و خريد انجام مي شود

تحويل در محل

و دراين مرحله در کمترين زمان ممکن محصول به دست شما مي رسد